1 вер. 2015 р.

1 Вересня — День знань


 Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

Барвиста осінь зустріла дошкільнят важливим, урочистим, незабутнім святом.  Початок нового навчального року — хвилююча і радісна подія, адже з неї починається сходження до нових вершин. Дошкільники та їхні батьки усміхнені, з квітами та повітряними кульками жовто – блакитного кольору, поспішали на свято «День знань», який пройшов під гаслом «Україна – єдина країна ». На урочисту лінійку вишикувались усі вихованці нашого закладу та працівники.


Цього дня зміст бесід та занять з дітьми було присвячено одній важливій темі «Україна - єдина країна». Вихованці висловлювали свою любов до України та рідного краю у піснях, віршах та малюнках. Основний зміст заходів “Україна – єдина країна” був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, що її населяє.Вихователь –методист Оськіна І.Ф.