Наші досягнення

2023-2024 навчальний рік

У листопаді 2023 року вихованці групи «Краплинка» ЗДО «Золота рибка» м. Горішні Плавні (музичний керівник Елліна Михайленко, вихователь Наталія Мартиненко) перемогли у міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Polska Rapsodia 2023». Театралізована постановка «Як Паляниця пару вибирала» зайняла ІІ місце у номінації театральний жанр, вікова категорія до 5 років та  у міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв  "Marathon der talente"(музичний керівник Елліна Михайленко, вихователь Ірина Маляренко) зайняла ІІ місце у номінації театральний жанр, вікова категорія від 5 років .


Проєкт «Профілактична програма «Формування соціально-психологічних умов для успішної адаптації дітей з особливими освітніми потребами в освітніх закладах» - учасник конкурсу «Кращі інклюзивні практики України – 2023»
Автор практики: Заклад дошкільної освіти "Золота рибка", Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, практичний психолог Диниско Ольга Анатоліївна
Програма призначена для формування в учасників освітнього процесу знань щодо політики держави з питань інклюзивної освіти. Системне впровадження програми сприяє формуванню поваги, розвитку емпірії, толерантного ставлення до індивідуальних потреб дітей з особливими освітніми потребами. Під час впровадження програми передбачено обговорення учасниками важливості безпечного освітнього середовища для усіх дітей, визначення відповідальності учасників освітнього процесу за можливість реалізації прав на освіту дітьми з різними освітніми потребами.
Впроваджується працівниками психологічної служби у системі освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

2022-2023 навчальний рік

2021 рік

          Досвід роботи з організації та супроводу інклюзивного навчання ЗДО «Золота рибка» було представлено на ІІ етапі обласного конкурсу «Кращий заклад освіти з інклюзивним навчанням» у місті Полтава, де отримали ІІІ місце серед дошкільних закладів освіти. Робота трудового колективу ЗДО «Золота рибка» була нагороджена дипломом Полтавської обласної державної адміністрації (Наказ № 377 від 03.11.2021)