15 квіт. 2016 р.

Екологічна акція «За чисте довкілля»Усі ми мріємо про те, щоб наша Планета була наповнена чистотою, світлом, любов’ю і турботою, прагнемо чистого довкілля для нашої Землі. Щодня своїм життям ми вносимо зміни в природу. Діти, батьки та педагоги, об’єднавши свої зусилля на захист довкілля, здатні сьогодні не тільки прикрасити планету, а й змінити екологічну свідомість людства.
Кожен, хто небайдужий до майбутнього, спроможний особисто допомогти у справі збереження та захисту природи, зробити свій беззаперечний внесок у майбутнє та сьогодення нашої екології. Тож прикрасимо світ, у якому живемо! Всеукраїнська екологічна акція «За чисте довкілля» – це чудова нагода бути почутим, висловити свою думку, віднайти своє рішення екологічної проблеми довкілля.
Педагоги діти та їхні батьки ДНЗ «Золота рибка» взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля!» В рамках весняної акції провели день благоустрою на території дошкільного закладу. По всій території та дитячих ділянках були висаджені дерева та кущі.
Оськіна І.Ф., вихователь-методист