![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkxXKdS8IZrqzRUM-X_n7nabHTJktvutmsdTS2rUFMon4qfCexVSeMfQsjY13mDuyuwWvwKspitX7McRjVJtHVauCIOMJQrUWZJI0y4wQEcGj-rwuAi1Wr_p7RhYkpqnp8tSqu16n1VlI/s320/IMG_3862.JPG)
26 вересня на базі ДНЗ " Золота рибка " з метою підвищення рівня теоретичної та методичної підготовки вихователів щодо організації та здійснення навчально- виховного процесу з розвитку творчості дітей, була проведена
Орбіта педагогічної майстерності "Творча дитина: зрозуміти і підтримати".
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9GSbT9xxomNMJuwFaSGj9KNa3eqXHhzkpzHtmPi6poHGRjW4ne-W7xb0_LGNCHPrx-Hz5gxFYdlzyhqDMibbGsy7LTTDGGI8qoUnO_1roOzrX8zsGhMrxvlE8A9tPX0R0j8RPklBvvFo/s320/IMG_3848.JPG)
Майстер-класи для молодих вихователів міста провели вихователь-методист Загребельна В.В.(інтегроване заняття "Золота осінь") та вихователь ДНЗ "Золота рибка" Алєбастрова С.В.(фрагмент заняття "Пластилінові фантазії"). Також музичні керівники Ткаченко Н.П. та Компанієць Т.І продемонстрували педагогам зразки творчої індивідуальної роботи з
обдарованими дітьми.