![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkWoEOL96yxW0Wa-hB2W4FxXh-g6yapFlWWRfQFkxJJJ-umkjzGVrEASzQKHnn9DtErn6bWw6NFuzk0rCTHst73ys2MtwrgviNcOytugw14px92wT0NXVygIpXcUq5LbJMagGoV5mohWo/s320/29694692_1997803827153655_6196651834007118092_n.jpg)
В передостанній березневий день малята дитячого садочку "Золота рибка" закликали пташок із теплих країв. В усіх вікових групах відбулися тематичні заняття та виготовлення поробок. А старша група "Краплинка"(вих. Мартиненко Н.М. ) провела розвагу "Пташок викликаєм із теплого краю" під керівництвом музичного керівника Ткаченко Н.П. Діти не лише дізналися про давні традиції святкування та легенди , а й продемонстрували власні знання, декламували вірші, заклички, співали пісні та грали в народні ігри. Гостями та активними учасниками розваги стали дошкільнята старшої групи "Дельфін". Наприкінці дійства на дітей чекали солодка випічка у формі пташечок.
Підготувала матеріал методист ДНЗ "Золота рибка " Басалай В.В.