![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigW2bQtqKtnw8ob9gVgqk9S-rVLMGcHz1-n6g4Ky11KCkVogsSZfCkSMVJ-XSGo0Pb_ymydi5gz66CokIbqwpfEHYyIxvp5ap7a0ieEE29Qg9gqOQgYYlasBG_uCm62ZlflCGOXkjyR3s/s200/30168003_2007365629530808_2036660700371924645_o.jpg)
18 квітня вихованці та працівники "Золотої рибки"проходили тренування по евакуації з дошкільного закладу. Колектив закладу попередньо отримав необхідну інформацію на заняттях з цивільного захисту під керівництвом адміністрації . Дії всіх працівників були чіткими і злагодженими. В рамках тижня безпеки в усіх вікових групах були проведені заняття з основ безпеки життєдіяльності , а також консультації для батьківської громади. Саме впевненні знання персоналу порядку власних дій у надзвичайних ситуаціях дали змогу провести тренування на хорошому рівні.