Веселими розвагами розпочався цикл зимових свят в "Золотій рибці". До найменших вихованців 19 грудня завітали янголята і сам святий Миколай. Старші дошкільники "подорожували" по чотирьох сторонах світу, в пошуках чарівного годинника. Далека Японія, запальна Бразилія, крижаний Північний Полюс зустрічали разом з малюками та їхніми батьками Новий рік. Розважали присутніх гостей і завзяті працьовиті гноми, і ласунчики- сніговички, і яскраві красуні- хлопавки. Кожне свято було по- особливому чарівне і казкове.
Вихованці та працівники "Золотої рибки" щиросердно вітають усіх з Різдвом та Новим роком!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2vd1fY3dbOC2nrTA376KEnPhEaI6DUk51TxUqKPao7gzIbCOgXVlfokGFoLwqhBW3VpIHO3vf-L5AF_mYAJwNEVB5KE8-CmqlIZJVor6FW89h8KPj0x8z9GX3w1jKLTPpYjpHRXJDkmU/s320/48427962_2177266529207383_2639461062151241728_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieM9h3P_zVYa06DfTNE-XopOnwcmEwK9uTv3x3Rm4y4Vjjin-CQkEDVyodXA-PdA0PGJ2Z6Zme1dyV9B4WujXvxpe55LVpZ8xVU6IISCc2bD68TC8qgKPFjv-steyaQvRE5_LfUzxUxDI/s320/49074784_2174617816138921_5875589237444706304_n.jpg)