![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhrjbDybIBSYWM_WiaRh7MOa7BZRjLw1x4vu9clS6sVEBbPKZpR6nkqLVLNzBUUwdOS6t9bD953Dhh8RIcFMdC0HhgQd0j_XRC3KCtZmuwuakKp-3WYZjxBnlUB_MsILXOMH6F8xpNCSPY/s320/57511709_2247050645562304_4020533742077476864_n.jpg)
Весна вступила в свої права вповні і буяє красою, милуючи наше око. Багата веснонька і на добрі свята як то Великдень, день матері, день сім'ї.... В цьому навчальному році педагоги "Золотої рибки" прийняли рішення про проведення святкових заходів присвячених саме Дню матері, адже все на світі починається з МАМИ. Тож запросили вихованці "Золотої рибки " найдорожчих, щоб подарувати їм найтепліші слова, найсолодші поцілунки і найгарячіші обійми. А музичні керівники в свою чергу мали прекрасну нагоду познайомити батьків з новітніми формами роботи в музичному вихованні за сучасними методиками за якими працює наш дошкільний заклад.
Драматизації, театр долоньок, музичні кубики, гра на повітряних кульках, оркестр води, вишукані таночки зі стрічками і квітами - це лише неповний перелік того, чим мали змогу насолодитися глядачі. Активними учасниками свят були і самі батьки, які не лише брали участь у конкурсах, а й приготували добрі слова-настанови своїм діточкам та теплі слова вдячності педагогам "Золотої рибки"