![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoAHHI5nukeCvwv04-QXcHkp-a9kf982zOas_SB9RE0X3HRL6X5nhrs2_UDcTjqXKrYvrx9gQFuJtnIkcxO4fijNJwNbR0GRKXSVLPZq_aoiwD73Ashpk9BUfVpDsv2js9Arlu7MWY_HM/s320/DSC_0068.JPG)
Яскравим різнобарвним дійством відзначила " Золота рибка " Всесвітній день вишиванки. З самого ранку веселою музикою зустрічав садочок дітей та їх батьків . Веселі ігри, руханки та флешмоб "Склади рушничок" стали запорукою гарного настрою для всіх .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihgP4DCdWvJbjiDg6lC_G2nNMRunMJojwj8wBrAaidC9hLh5zkHaqAeNTltOqpD2h3GQyMX1UDei5d6Y5Z_54grNr-h7iBFLHW2HDdesefWlt0DPvorEKXNE9t0OItsYQmP0wTuCUBAyo/s320/DSC_0036.JPG)
За спільної ініціативи ГО "Центр "РОДІС" ДНЗ "Золота рибка" бере активну участь в проведенні міського заходу "День Вишиванки" та запрошує до участі своїх вихованців
Найменші та найкрасивіші вихованці "Золотої рибки"
Святкова лінійка
Готуємось до флешмобу
Наш рушничок
Веселі руханки
Танцюють малюки .
Свою вправність показують найстарші
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiBOrkHxIv370pF1OdkQSu94YBs7HaPNTjKFaGa6yv1Xq8Ynfdl_1eG1VtsiYEbZePOCVSr1IjeXjt2TQUlSWRdjV8nKEZxfhhEc-vxKyZw0p-5GqXW1Sv0CrP7xUkhVyfh5E1TmLnq8o8/s320/DSC_0368.JPG)
Батьки теж активні учасники всіх дійств, що відбуваються у нашому садочку.
Ми- українці! Ми- європейці!
Я люблю Україну!
Юне покоління обирає щасливе українське майбутнє!