Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9RrPEULb-g4ia43PZH2Euem60GtfpsEPveDckQv6H8nGmI3uGA2WORMrzaERpwRFpv7aPYkJ9DjUfvKRq6dBhYUUPtqstNukBCtrwCnhsp7uJjY88udD9Wd37pHY2nOrbe5NS7MFae-0/s200/61393048_2271766836424018_6222646659663265792_n.jpg)
Вітаючи зі святом, зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
Але не забувайте, що ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.
Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbfjEbEW9FJMfH6AALuzSC_mF-Hr7waOwWhGUg4pIt1YE_PldcxOJF6Qtn_ZqxwKVm-_MwIB-JgI6dwo34Zg8CIXT0h4xTjMMsMaB5ln9svUmXfaCR5f3j1vwkOE-tOtROAD3mEEyouMo/s200/61863744_2271765913090777_3209475858817351680_n.jpg)
Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9RrPEULb-g4ia43PZH2Euem60GtfpsEPveDckQv6H8nGmI3uGA2WORMrzaERpwRFpv7aPYkJ9DjUfvKRq6dBhYUUPtqstNukBCtrwCnhsp7uJjY88udD9Wd37pHY2nOrbe5NS7MFae-0/s200/61393048_2271766836424018_6222646659663265792_n.jpg)
Вітаючи зі святом, зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
Але не забувайте, що ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEju6RHhQxgV0sS4C7SGwOCFB0eDzu07yljA_cJ8NSErNspjCSU8hMtTAV0dIHPWXkIrjDvghswL2ieG98d82dk1cUd0d6P4sfAhsDCAydJaquPNX2QPN5o376G-C1XuUfXnY60cWa6PpZI/s200/61638980_2271765603090808_2524536559173107712_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbfjEbEW9FJMfH6AALuzSC_mF-Hr7waOwWhGUg4pIt1YE_PldcxOJF6Qtn_ZqxwKVm-_MwIB-JgI6dwo34Zg8CIXT0h4xTjMMsMaB5ln9svUmXfaCR5f3j1vwkOE-tOtROAD3mEEyouMo/s200/61863744_2271765913090777_3209475858817351680_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6oGZ0EQHmi5iK6xy7yAExdxgNHFqHA8vwzcKRKGRxSIYw3EskZJ4CUP6q5YJM4q4_dCD06NuZzGu2lKuUcpsFLY8oUw-oMnTKIu5ob2kyCrF_6C-RNf-sq6bZnGWPynyLxgFjHolxPDA/s200/61818536_2271766749757360_4047187707821031424_n.jpg)
Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку.
Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!