21 вересня - День Миру
З нагоди Міжнародного дня миру у ЗДО "Золота рибка" в усіх вікових групах відбулись інтегровані заняття на тему «Ми за мир!» . Вихователі пояснювали дітям, чому мир в Україні та у світі - це важливо; розкрили значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; вчили дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв'язувати їх; виховували бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, доброзичливе ставлення одне до одного, любов до Батьківщини, а також повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир . Протягом дня діти створювали групові колажі, листівки, цікаві поробки, розфарбовували тематичні розмальовки, вчили мирилки грали і різні види ігор .![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqUllxIn0y5UnQQWPr61r52tKN-pG6BfKpJ2Fs9xTtWfPiFqMr8hd3oh-P1fB7omfLABa8ZH08Pexm436pDo2zFHQGLBZeKIYOabKTRi7A7lRGNkQxBCbRay4WVR1_zluHNdCB7zZd1Xh58fL1OEAIq1sw68KxAb7EciRIqps3IrssO76TMq6UAARc/w304-h304/307507703_400079688946722_185912146077966998_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJBSZzoGABuG4vAiLW0nl1ePO3gTj90HThwlNXFRP-6VibVCVbJbXgztquGuxVFMJNWPjGDyd9xba5mv6LT3xHGTvtIASulxC54eur8lwLUARuWyBPJuwuLEtFtdUVTFYigbK1iOHsZkBPhPjwY9mY2k-nc2OxBtm2jYZ3epy-2jsaDjgJtCT4Wgox/w307-h230/307717503_2047020662172209_5803022957053463443_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgKcfKhk8dzw7hGiKyb-g5nVAOhuE_5_CBQ4dKtnap9OkWmW8auLEboeU-OyV_TQaGBbSxXXdvOvgm-NL8gxfp8M_VnKrKYU2i1XAat7qnHOikET7fZw73Ya-CcbZbDst9mlqzIfAoQfB4TX329j4h4iUN6ThT-l44JEunu4Cl5c_cZQeIzTwhLF8Sm/w289-h289/307823194_1172915303357044_4511086606705663936_n.jpg)