🔥24жовтня 2023 рокуЗДО «Золота рибка» відбулося планове об'єктове протипожежне тренування, до якого долучились усі учасники освітнього процесу. 🔥
🧯У ході тренування було відпрацьовано дії працівників закладу під час евакуації дошкільників у разі пожежі, а також набуття практичних навичок використання первинних засобів пожежогасіння.
🚒До навчання також долучились представники Кременчуцького РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області, які познайомили дітей з професійними «секретами» своєї роботи.
Дякуємо за співпрацю!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-569QzVdb9EsMq7xEn9op9p3EjPLbbMCBh1wShyehbn1WaSblw6LvCsHuM3KgMBck0Dp7ihdHfwOJNyn6m4-GfYMO8QOqgcoIgwBangFKnwkKJkLolb3rEWmetExr2kauMhyphenhyphenMEorhXoEbvOXwiOY_nRWvR3omCz5WWdi9369YhjxWGd8w6g6oQ-OLztc/s320/394269410_3544859932429485_8158480697664321294_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgS3R3_5FDQ5ZZIS5pRTmxPQfItN5Vn4goFYn-hLOxrc6S9LyYWQbKuiRmTFinTi7PpRun0X_orabj8qms47EIHcZFRGY-a2Ou_5rSljjlFWr8UPJrpIGUBeaQhGfj-5dGnf7TRVZQPeKt1Zeh9z5rfItD_LhIvBxy1q2cCUoYrc0bFkv75ibiD9OF6TjQ/s320/395555444_3544859919096153_3534196756870862781_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEikstvku7Z5dI8pVXOi7lqz-PaidnlXW5VtLECpeTTk5CJZWW-fNiW9a7uKYPi34zDYxvYfjA9PyUtwwKQnVzbzzFpgcAndwEWY-KRmQp8XQo6Nijel7-XZBDDrK1xI9eRStTImiuXTqn9q5o8zQ5QY7D6HkX6uDd3xac99iEIewSVNYdcrN7aIEBPxP7w/s320/395808672_3544859969096148_7924159008235222701_n.jpg)