До свята СТРІТЕННЯ у ЗДО "Золота рибка" пройшов відео перегляд лялькової вистави "Як Зима з Весною сперечались" для вихованців садових груп. А у вихованців старшої групи "Краплинка" пройшло спортивне свято, під час якого змагались команда Весни і команда Зими . Діти приймали участь у "снігоступних" перегонах, переносили сніголіпами сніжки, будили гусінь і допомагали кволому метелику вибратись до Сонечка. Звісно, перемогла дружба.![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgh0jmwL1aDV8onfCplh8KZV4GiUtEhByjkq63SZH-l1F5j_KKMQhrJrMGef-Id2DeNABibjaQcWqjGUPGjum2TWKBvWlSknS0CjvBWoZ6jnx2nH5I9j8kHHw6Wyer9egHKge-Wr_VAQgYkqVVBU5nE7Aw5b1We9cqTEVwQSRpoWZDRzduy4hnaC8WzSCs/s320/423472150_961225615633303_5471804007406242488_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWe5rnXKH3imPgig5bp9FESdKp5xW2G9rfePaJkopGecUCYFR2rDyZxFYSTxLvTYd2a9x7Y_DC52hzFwpXk8EFjdyAN_rmRe_A1hyphenhyphen1VaxdArqIRPDwkddLruWCChfBT8hrTn13NIdMPEDNb8mNI59P2C4q7Ch0uH5TmKveCzp_k15AhzgpwYXDw-ZnxIk/s320/423422381_313767235026015_193148250719059388_n.jpg)