Наша історія"...Золоте містечко в світі є,
Золоте там сонечко встає,
Золоті дівчата й хлопчаки
Золоті співають пісеньки..."
Такою радісною і сонячною пісенькою-гімном щодня зустрічає своїх малят дошкільний навчальний заклад «Золота рибка». А вперше  гостинно відчинив він свої двері 12 грудня 1983 року. В історії  «Золотої рибки» багато цікавих сторінок, всі вони були і є важливими для вихованців, батьків та педагогічного колективу закладу. Ось лише кілька останніх з них:
2001 рік: Розпочато поглиблену правопросвітницьку роботу з батьками, а також поглиблену роботу з дітьми з питання громадянського виховання.
2002 рік: Відкрито міську школу передового педагогічного досвіду для вихователів дитсадків з питання « Соціалізація дошкільників».
2003 -2004 роки: Під час державної атестації ДНЗ «Золота рибка» отримав найвищий результат: рівень його функціонування було визнано оптимальним (з відзнакою). Комсомольським міським відділом освіти ДНЗ «Золота рибка» було висунуто на участь в обласному конкурсі на кращий стан фізичного виховання серед навчальних закладів області в номінації « Дошкільні навчальні заклади», в якому він посів 2- ге місце.
З 2005 року на місцевому каналі ТРК «ГОК» транслюється щоденна розвивально – розважальна телепередача для дошкільнят «ТІК -ТАК». Її авторами і ведучими є педагогічні працівники ДНЗ «Золота рибка». Батьки, що дивляться разом з дітьми телепередачу, отримують наочний урок стосовно того, як правильно спілкуватися з дошкільниками, розвивати їхні інтелектуальні здібності та ін.
2006 рік: В рамках реалізації міського проекту ранньої профорієнтації «ПГЗК – виховуємо зміну з дитячого садка» було випущену книгу «Прогуляємось, малята, з Петриком по комбінату» в партнерстві з ТРК "ГОК". 
2005 - 2007 роки: В рамках реалізації міського проекту створення тренінгової програми для батьків «Білі плями сімейного виховання» педагогами закладу було розроблено і апробовано 6 авторських тренінгів. Випущено методичний посібник «Тренінгова програма для батьків «Білі плями сімейного виховання».
2007 рік: Участь в реалізації проекту Світового Банку / ПАДКО/МЦПД «Голос громадськості» під назвою «Підвищення спроможності органів місцевої влади та громадськості до впливу на покращення адаптації дітей раннього віку». 
2006 - 2008 роки: Участь в реалізації міського проекту «Міський тренінговий центр «Усвідомлене батьківство». В рамках його реалізації було проведено 4 науково – практичні конференції з участю провідних науковців України з питань дитячої і сімейної психології, психіатрії та педагогіки:
1. «Усвідомлене батьківство – запорука ефективного розвитку дитини» ( квітень 2006р.);
2. «Увага громади – сімейному вихованню дітей « ( листопад 2006р);
3. «Батьки – професія широкого профілю» ( квітень 2007р.)
4. «Сім’я – територія без насильства» ( листопад 2007).
2007 -2010 роки: Участь в реалізації міських проектів "Сім’я року", "Хороший батько- міцна сім'я" та ін.