![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEF99OZ1nm9oSscquHZFvbKGGDwNshQdsFyr-uTyq4mDIT2MvkN9nOB9UrsR_YM8tDFAcLHoKWLhJ215BiUrUfHF6CsMIR8P51X718hRFKVKCxYb-Zsck1BtbvCzyBXHO7m9Jp03ZoobY/s320/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B4+4.jpg)
Працюючи в напрямку розвитку творчих здібностей і обдарувань у вихованців, педагоги ДНЗ «Золота рибка» разом з батьками організували дитячі центри «Великі можливості маленької пісочниці», приділяючи облаштуванню осередків для ігор з водою та піском особливу увагу.
Ігри з піском - корисне заняття. Пісок діє на дітей як магніт. Їхні руки самі, неусвідомлено, починають пересипати і просівати пісок, ліпити з нього «пиріжки», викопувати ямки, будувати тунелі, гори. А якщо до цього додати різні іграшки, тоді у дитини з'являється власний світ, де вона вигадує і фантазує, і, в той же час, вчиться працювати і досягати мети. Торкаючи руками пісок, малюк розвиває дрібну моторику рук, а визначаючи кількість піску, який потрібно насипати у форми, розвиває окомір. Гра з піском розвиває і творчі здібності дитини, позитивно впливає на емоційне самопочуття дітей.
Отже в дошкільному закладі «Золота рибка» використовується метод піскотерапії, яка спрямована на розв’язання особистісних проблем через роботу з образами особистого і колективного підсвідомого. Робота з образами у пісочній терапії сприяє самопізнанню, особистісному зростанню, розкриттю творчих ресурсів у дошкільнят.