25 квіт. 2014 р.

День відкритих дверейЗгідно плану навчально – виховної роботи на 2013-2014 рік у ДНЗ «Золота рибка» пройшов День відкритих дверей. Групи раннього дошкільного віку поводили заходи з батьками у другу половину дня, групи молодшого та старшого дошкільного віку проводили заходи в першу половину дня. Заходи проводились згідно плану, який складався з урахуванням побажань вихователів.

Вихованці груп раннього віку демонстрували свої театральні таланти батькам, вчили їх рухливим народним іграм.Вихованці групи «Бригантина» разом з батьками працювали над завершенням проекту «Веселкові кольори». 
Вихованці груп старшого дошкільного віку самі вчились у своїх батьків виготовляти різноманітні поробки. Діти групи «Кораблик» навчились плести кошики, робити аплікацію технікою квілінг.
Діти групи «Струмочок» дивували своїх батьків акторськими здібностями.
День відкритих дверей пройшов в теплій, родинній обстановці. Вихователі мали змогу показати свою роботу, батьки могли оцінити досягнення  своїх дітей. Підсумком Дня стала спільна думка і батьків і вихователів, що тільки з підтримкою родини дитина досягає найкращих результатів і у вихованні і у навчанні.
Вихователь - методист Оськіна І.Ф.