![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiS93ZC2PYoDH11MlIADx_D98Ul-EUAPDz5Cm_reDqI8yI3XXCsFh5om_SW8eHG3WXCII7nBPeFXO89JEYgl2eew8IEjM0ZHHWbeRkMhl22dtxr3U6QX4vTiGKxTJLlNt0vN1FoKRd18lA/s320/34439606_2031179033816134_1381526825473146880_n.jpg)
Підбиваючи підсумки до кінця навчального року в "Золотій рибці", варто відзначити, що 2017- 2018 навчальний рік був дуже щедрим на різні цікаві заходи , як для дітей і батьків, так і педагогів. Урочистою подією в житті садочка завжди є випускні свята старших груп. В цьому році діти груп "Краплинка", "Струмочок" і "Дельфін", демонстрували всім присутнім свої досягнення на "Церемонії вручення кінопремії "Оскар"", саме такою була тема випускних свят .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEht050uY4czw_X7PmN5lXK1tFYTPFyzZHI104MN_3QI9fyoFYQTK5rLQvOl6eyvNG23-YBA4vrVz2Y9PxQIRYd2zjzB4kHJUdCiTC4Kzgu618G-UaCrMJZWV-tC4PL8MLQgp8GJNVWTHFQ/s320/34642250_2031179177149453_294888949850046464_n.jpg)
Також в травні відбулася зустріч з викладачами музичної школи , які на чарівних звуках музики повели дітлахів у неймовірний світ мистецтва.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgPopgKhc-S1n7Oe9ZkN0oWlZSZ2eXTXeFidDcSFoGWiBCgIZZXDN2cgMO7WD_sAPZ_mTva0eCVLbFLxyCWO7jbhGzw7rKOXxovkFKS545K72SS5sWtQISVkQ4LVa43JIYiDhSAd2sm_kM/s320/33116238_2206432812918389_3250256384314310656_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg7Gp8B9S-IEOoxAo_yAHPOk7bLfX9XQXguIBhwrB_dBJcnVkiSnW_KIjTJj5DZQV1xHz2X7szZRjhqceHqlylzvJP1zK4u2Z9nD085JJfkBQqZrfyu9gwtr536jD4F-l1LhvT_TAZq9nk/s320/33184083_2206432886251715_5548726154451484672_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjf1wIo8768xipgvy7ZXHB-aZCIBH8ZcxpO5-0n_VWpZMOpaarypuwXkE2dh_aUr9CoJKi5BPjYH2rqAa5jmNsW2bRsFlNATaT7O5_5rIzbVh7qOVPUi2Yy5Nc0Lr1-rf6RAAvEGWjHedI/s320/33176598_2206432976251706_7361686018220621824_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfkUuqrQkPvHpgK0Wz08TQXbXdLUmtMBrozwoiOS8PDSPVQUN5II43qfo6BdU1uYmz_btCk-I5iZenfdG_vDN5kJAH08pKX7IsRlP-xDN4ZV3M_Xb6U36LRA81sX6Zkc3hqYpqpAvRVJA/s320/33110840_2206433072918363_7031007840332414976_n.jpg)
Підготувала методист ДНЗ "Золота рибка" Басалай В.В.