Літо- літечко прийшло, дітям радість принесло!
Вже стало гарною традицією в перший день літа святкувати День захисту дітей.
Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkZxTR11ptZ35S_172H21o3oFZAfwunRGR0Eih6B2JGU_viKHVNjYygoIoeL5R5xBkWPxBnRe-Nl2HoXkiRpS6mcoumkffR14WXt0mjPAB5gXlubXAD29DGqZbcIeL26WVXFtRinvnqLM/s320/34120460_2028894547377916_2680125791034933248_n.jpg)
Улюблений казковий персонаж , Карлсон грав у веселі ігри та пригощав малюків смачним соком. "Перелітаючи" з майданчика на майданчик Веселун бажав малюкам, щоб кожен день літа пройшов так само цікаво і насичено, як сьогоднішнє свято. Діти із задоволенням приймали участь у колективних танцювальних іграх, конкурсах, вікторинах, малювали на асфальті.
Після розважальної програми розпочалися конкурси «Пісочні фантазії» та "Кулька- фест"- ігри з мильними бульбашками та повітряними кульками. Кожен з малюків мав змогу відчути себе справжнім чарівником і творцем свого власного казкового світу.