В "Золотій рибці" відбулися Морські Олімпійські ігри.
Саме під такою назвою пройшло спортивне свято в нашому дошкільному закладі , яке стало фінальним акордом Олімпійського тижня, що традиційно проходив у вересні .
Вихованці закладу
знайомилися з історією Олімпійських ігор, із кодексом учасників змагань,
із принципами Олімпійського руху.
Малюки із захопленням виконували завдання Морського царя, спритно долали всі перешкоди, щоб доправити олімпійський вогонь до країни в якій відбудуться наступні Олімпійські ігри.