Наприкінці січня в ДНЗ "Золота рибка" відбувся Тиждень безпеки. Кожен день був присвячений окремій темі, що пропагували здоровий та безпечний спосіб життя, з дошкільниками опрацьовувалися різні питання з особистої безпеки, педагоги закладу приділяли значну увагу формуванню знань , умінь і навичок щодо захисту свого життя в різних небезпечних ситуаціях.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgejGaHxbk4XEZcrCLKr7JI2O0ddQexpTLjDO4ceIVrFMsDchf76kwdvruQ6F_jCJypV9HhazAyjis8H3E1QJxnMnnJALUcFjFfWcLD9wPGT21W-kSTlL1a_LxsVorn7uxyBt7myHJQwEU/s320/51109356_2201463033454399_3015181472605667328_n.jpg)
Для педагогів та працівників закладу було організовано теоретично-практичне заняття з надання домедичної допомоги при різних видах травм, яке провів лікар-травматолог Горішньоплавнівської міської лікарні Шаденко Юрій Григорович.
Діти з великим задоволенням взяли участь у виставці малюнків на тему "Обережність не завадить" . Педагогами закладу дошкільної освіти "Золота рибка" була проведена консультативно-профілактична робота серед батьків.
В усіх вікових групах щодня проходили тематичні заняття. З великою творчістю та ентузіазмом підійшли вихователі до підготовки. З дітьми були опрацьовані теми: "Подорож в країну чистоти", "Свої-чужі", "Вогонь-друг та Струм- трудівник", "Як поводити себе, коли сталося лихо".
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhj5D24n2NVateuFL_cXhxWTkmVFo-5pwOXHKbp0CPlpdBEfyX4UTi75fk3utevC-m4bPsh2vsIWNuI5p8etwfRaJ-twvRrhj6Tm0E6SI0fP225qboO-iwkc4IRhhotkjkcDS0WTIB6MYU/s320/51356250_2201464116787624_3321050167045521408_n.jpg)
А для вихованців старших груп був організований флешмоб "Бути здоровим- модно! "
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiSYFlOTEkrZ3GQLKUdDIDunO_-J3L60pl7xEk3bxcT1zUIkgnJt_BRZD6fnTiZNftcJHaimUi-0wElMa1bSsoM9fo9aySn24KgiJNEVqGYlRrVYbSbZbUOoZhv-mWVekcvoiGeyo6pvAY/s320/51401868_2201463696787666_5032882745202704384_n.jpg)