День Соборності займає особливе місце в історії становлення України, оскільки саме 22 січня 1919 року у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори. На них був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу, з єдиним державним гербом – тризубом. Батьки і діти групи «Карасик» долучились до цього свята і вітають усіх.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBpgpANjc7-Wsf667sXjZuYmaYtAaTyzjH4XcwcODl-17co-NKiIdGXNlmzh7p0M4M4TWMHrw0kil5AiL17w2OemfFOK3ZDn7j_ph4z4NKqjnXq6ZDnPuRRInFJ1Mce6U-KC57_QJg05Y/s320/141414183_3282710795167120_5628729211737570240_n.jpg)