![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWoLh7zYY2xhscDfkVuC4iQuVWt5pcsuz1m7k4o-Sq5STtr_MD_1rGyzlE9m4MuJk2TMjZuQLZPtohWZW1lVhZoKHw4zU6RUCnhTG8sERgpeTm6s4l-zUrCO-tGNt12ncEYdD1FMhOXkQ/w540-h640/43851732_2133580053576031_1298393601700528128_n.jpg)
Майстер-клас
З метою підвищення фахового рівня музичних керівників ЗДО Горішньоплавнівської ТГ 17 лютого 2021 року в режимі онлайн відбувся майстер-клас «Розвиток комунікативно-мовленнєвих здібностей дошкільників засобами музичного виховання».
Консультант ЦПРПП Полова Н.Б.
зазначила, що в умовах сучасності розвиток мовлення
дитини займає одне з перших місць. Ця проблема дуже тісно пов'язана з ритмом та
темпом життя сучасної людини. Новітні технології (різноманітні гаджети,
Інтернет тощо) забирають дуже багато вільного часу в батьків дитини, що у свою
чергу приводить до недостатньої кількості спілкування з малюком і недостатнього
мовленнєвого розвитку дошкільнят.
Вихователь-методист закладу дошкільної освіти «Золота рибка» Міхеєва К.Л. додала, що в цих умовах на допомогу прийде дошкільний заклад, а саме музичні заняття, що в комплексі з іншими заняттями неодмінно дадуть позитивні наслідки. Вона ознайомила присутніх з завданнями та метою майстер-класу.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_dLHBnlWrJ51WnS-M42twuyXGUYuF5HxlQfzZPVUC8rOT2Is2sh-QWHghMzgmizC-KngWK9sQYS4mwIFbCTj0BImbORLojp-Wrn-cWqGMvmSiA_Rb7H9h7bwaE4_IRdUoH-uabxacnWA/w346-h216/1.png)
Практична частина складалася із розминки та інтерактивних вправ у таких інноваційних техніках, як до ритмічно-комунікаційні вправи у техниці Body percussion, музично-ритмічні вправи з клавесами, техніка музикування з трубками Boomwhackers.
Учасникам семінару було надано ряд рекомендацій щодо
організації різноманітних видів музичної діяльності з дітьми дошкільного віку
для розвитку їх комунікативно-мовленнєвих здібностей .
Під час проведення
майстер-класу панувала емоційно-сприятлива та творча атмосфера.