7 лют. 2014 р.

До уваги батьків


Починаючи з 2014 року прийом дітей до дошкільних навчальних закладів буде здійснюватись у порядку черговості їх електронного запису. Батьки повинні заздалегідь зареєструвати свого малюка в дошкільний навчальний заклад, але тепер  можуть зробити це, не виходячи з дому.  Слід   знайти в Інтернеті сторінку "Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад" (reg.isuo.org) та заповнити форми на   сайті   обраного дитсадка.

       Для успішної реєстрації   дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви,  необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік.
Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи  в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (паспорт, свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена   форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям,  заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді
Батькам, перш ніж  поставити  дитину в електронну чергу дошкільного навчального закладу, слід уважно ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків, яка розміщено також і на сайті кожного дитсадка.
В разі виникнення складнощів в електронній реєстрації дитини допомогу батькам в ДНЗ «Золота рибка» надає вихователь-методист Оськіна Ірина Федорівна щовівторка з 15.00 до 16.00.
                                     


Адміністрація ДНЗ "Золота рибка"